Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Pakiet NA START to oferta skierowana do małych firm, pragnących rozwinąć skrzydła w Internecie. Dopasujemy nasze usługi do Twoich możliwości!

Pakiet NA START - co to takiego?

Pakiet NA START to komplet działań dla Twojej strony WWW, który będziemy wykonywać przez okres trzech miesięcy. W tym czasie świadczymy wszystkie usługi, wykupione w wybranym pakiecie. Warto jednak dodać, że podana cena dotyczy miesiąca naszej pracy. Musisz też wiedzieć, że w każdej chwili możesz zrezygnować z naszych usług. Po upływie trzech miesięcy dokładnie przenalizujemy wyniki działań, a następnie zaproponujemy Ci dodatkowe rozwiazania, które mogą poprawić efektywność prowadzenia strony WWW.

Co otrzymam w pakiecie NA START?

Pakiet NA START, podobnie jak inne zestawy, składa się z wielu działań, mających na celu zbudowanie wysokiej i stabilnej pozycji Twojej strony. Jedyną różnicą pomiędzy kompletami jest rozłożenie danych usług w czasie. Pakiet NA START zakłada, że bierzemy pod swoje skrzydła Twoją stronę WWW i przeprowadzamy szereg działań, rozłożonych na trzy miesiące. W naszych raportach dokładnie opiszemy Ci, co zrobiliśmy w danej chwili, byś miał pełną kontrolę nad naszą pracą.

W pakiecie NA START otrzymasz możliwość monitorowania miejsca Twojej strony w wynikach wyszukiwana na konkretne słowa kluczowe. Pozycję witryny będziesz mógł sprawdzać każdego dnia. Oprócz tego w raporcie końcowym otrzymasz wykaz wszystkich monitorowanych fraz wraz z miejscem, które Twoja strona zajmowała danego dnia w wynikach wyszukiwania po wpisaniu słowa kluczowego. Dzięki temu otrzymasz możliwość przeanalizowania zmian pozycji w ciągu miesiąca.

W ramach pakietu NA START zajmiemy się także treścią Twojej strony. Nasi copywriterzy przenalizują wszelkie treści i opisy, znajdujące się w witrynie, sprawdzą ich poprawność językową oraz użyteczność pod kątem internauty, a także robotów wyszukiwarki. Dodatkowo przeredagujemy treści, które będą tego wymagały.

W budowaniu wysokiej i stabilnej pozycji w wynikach wyszukiwania ważną rolę odgrywa także optymalizacja strony. W ramach pakietu NA START przeprowadzimy pełną optymalizację Twojej witryny, rozłożoną na trzy miesiące. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoja strona WWW jest dobrze dopasowana do wymagań wyszukiwarki Google.

Co wpływa na cenę pakietu NA START?

Na cenę pakietu wpływa przede wszystkim zakres działań, które musimy podjąć, ale również aktualny stan Twojej strony WWW oraz CMS (system zarządzania treścią), na podstawie którego została stworzona. Niektóre systemy wymagają bowiem bardziej zaawansowanych działań, by dostosować daną witrynę do wymagań wyszukiwarki Google.

Cena pakietu NA START jest dopasowana do możliwości małych przedsiębiorstw. Pozycjonowanie strony WWW opiera się o regularne, stałe działania, na które nie każdy może sobie pozwolić. Warto jednak pamiętać, że im mniejszy pakiet usług wykupujemy, tym ich efekty będą mniej zauważalne. 

Pytania? Wątpliwości? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!

Masz pytanie?

Napisz lub zadzwoń do Nas

* - wymagane