Metadane

Metadane to dobry sposób na poinformowanie zarówno wyszukiwarki, jak i użytkownika o tym, o czym mówi Twoja strona internetowa.

Metadane to nic innego jak tytuł i opis każdej podstrony w Twoim serwisie. Odpowiednio zoptymalizowane wskazują wyszukiwarce Google oraz potencjalnym internautom, jakie treści można odnaleźć na Twojej stronie www. Dzięki uporządkowaniu danych tego typu masz większą szansę na pojawienie się wyżej w wynikach wyszukiwania w stosunku do witryn Twoich konkurentów. Zadbaj więc, aby każda podstrona w Twoim serwisie była odpowiednio zoptymalizowana.

Możemy stworzyć unikalne metadane dla danej strony www za Ciebie! Dopasujemy je do wybranych słów kluczowych. Gwarantujemy, że z naszymi tytułami i opisami Twoja witryna będzie wyświetlała się wyżej w wynikach wyszukiwania w porównaniu do wcześniejszych pozycji. Optymalizację metadanych można wykonać jednorazowo i powtórzyć ją wówczas, gdy wyszukiwarka Google wprowadzi znaczące zmiany w tej materii. Możemy stworzyć metadane niezależnie lub przeprowadzić to działanie w pakiecie z innymi.

Powrót

Masz pytanie?

Napisz lub zadzwoń do Nas

* - wymagane