Marketing internetowy w wykonaniu ActiveSem

marketing internetowy
2018-09-19

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem działań w świecie online i szukasz profesjonalistów, którym mógłbyś zaufać? Trafiłeś pod właściwy adres! Marketing internetowy to specjalność ActiveSem - zajmujemy się buzz marketingiem, tworzeniem artykułów tematycznych, prowadzeniem kampanii Google Ads i w social media, monitoringiem słów kluczowych, content marketingiem, pozycjonowaniem stron internetowych i przeprowadzaniem audytów witryn. Chcesz poznać nas bliżej? Sprawdź, jak działamy i w jaki sposób możemy pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu w internecie!

Marketing internetowy - zacznij od audytu

Audyt strony internetowej to pierwszy i najważniejszy krok, na który powinieneś się zdecydować. Dlaczego? To proste - dzięki niemu dowiesz się, jakie błędy zawiera Twoja witryna i w jaki sposób można je poprawić. Przeprowadzenie go nie wymaga żadnego przygotowania, wystarczy, że zlecisz go jednemu z naszych specjalistów. Zdecydowanie się na wykonanie audytu jest w szczególności dobrym pomysłem, jeśli interesuje Cię pozycjonowanie stron internetowych. Sprawdzimy, jak szybko ładuje się witryna, czy link building wymaga poprawy, a także przeanalizujemy treści, które się na niej znajdują, i przygotujemy Twoją stronę do dalszych działań.

Marketing internetowy w mediach społecznościowych

Social media są obecne w życiu każdego z Twojego potencjalnych i obecnych klientów. Facebook, Twitter czy Instagram nieustannie wysyłają im powiadomienia nie tylko od znajomych, lecz także od ulubionych marek. To właśnie dlatego coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie ich potencjału w świecie marketingu internetowego. Jesteś jednym z nich? W ActiveSem z radością Ci w tym pomożemy. Nasz zespół poprowadzi Twoje kanały w mediach społecznościowych, w tym na Facebooku, Twitterze, LinkedInie i Google+, aby nieustannie informować społeczność o aktualnościach marki.

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych to klucz do osiągnięcia wysokich wyników w wyszukiwaniach Google. W ActiveSem oferujemy naszym klientom monitoring słów kluczowych, dzięki któremu w każdym miesiącu będziesz na bieżąco ze wzrastającą pozycją Twojej witryny, zadbanie o metadane, które są niezbędne w pozycjonowaniu stron internetowych, a także optymalizację serwisu. SEO to nic innego, jak działania techniczne, które umożliwiają dopasowanie witryny do wymagań Google. Sprawdzimy, czy Twoje grafiki i filmy nie spowalniają ładowania się strony, przeanalizujemy skrypty i wspomniane wcześniej metadane czy też wygenerujemy mapę strony, aby pomóc Ci osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce.

ActiveSem to jednak nie tylko tradycyjne pozycjonowanie stron internetowych. Specjalizujemy się także w jego odpłatnym odpowiedniku, czyli w prowadzeniu kampanii reklamowych w systemie Google Ads, znanego do niedawna jako Google AdWords. Dzięki nim w ciągu sekundy znajdziesz się na samej górze wyników wyszukiwania i przyciągniesz dziesiątki nowych klientów.

Marketing internetowy w wersji pisanej

Marketing internetowy i pozycjonowanie stron nie są kompletne bez odpowiednich treści. Content marketing, bo to o nim oczywiście mowa, stanowi ich nieodzowną część, dzięki której Twoja witryna może odnieść sukces. W ActiveSem zajmiemy się wszystkimi treściami - od opisów produktów w sklepie internetowym, przez teksty na stronie głównej i poszczególnych podstronach, aż po artykuły sponsorowane na innych portalach, w których w naturalny sposób umieścimy słowa kluczowe.

Dla ActiveSem nie ma zadań niemożliwych, a nad Twoim sukcesem każdego dnia pracują specjaliści, którzy mogą pochwalić się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, lecz także sukcesami w branży. Już dziś powierz nam pozycjonowanie swojej strony internetowej i inne działania z zakresu marketingu internetowego!

Powrót

Masz pytanie?

Napisz lub zadzwoń do Nas

* - wymagane