Baza wiedzy

pozycjonowanie lokalne
2019-04-04

Dlaczego warto zdecydować się na pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie to obecnie jeden z najskuteczniejszych narzędzi marketingu internetowego. To sposób na promocję marki w internecie, który zwiększa szansę na pozyskanie nowych klientów. Wielu przedsiębiorców, chcących zaistnieć w sieci, zastanawia się, czym jest pozycjonowanie lokalne.

google ads zalety
2019-04-04

Wady i zalety kampanii Google Ads (AdWords)

Google Ads to bardzo popularne narzędzie reklamowe o ogromnym potencjale i światowym zasięgu. Wielu przedsiębiorców, którzy chcą zaistnieć w internecie lub zwiększyć rozpoznawalność swojej marki, zastanawia się, jakie są główne wady i zalety kampanii Google Ads. Czy to najlepszy sposób na promowanie swoich usług w sieci?

seo
2019-03-11

Pozycjonowanie stron za efekt – najgorsza forma rozliczania z klientem

Często rozmawiamy z naszymi klientami o pozycjonowaniu stron internetowych. Staramy się edukować zarówno stałych współpracowników, jak i zupełnie nowe firmy. Wszystko po to, by finalnie klienci byli w pełni zadowoleni z zawartej umowy i mieli poczucie, że wreszcie trafili do agencji, która nie ukrywa przed nimi niczego. Dlaczego przyjęliśmy taką politykę? Z naszego doświadczenia wynika, że pozycjonowanie stron nie cieszy się dobrą sławą, trudno jest zdobyć zaufanie klienta i często chce się on rozliczać w oparciu o efekty naszej pracy, co nie jest optymalnym rozwiązaniem. Zobacz, dlaczego pozycjonowanie stron za efekt to najgorsza forma współpracy, przy której najwięcej tracą klienci.

pozycjonowanie sklepu internetowego
2019-02-22

Pozycjonowanie sklepów internetowych – podstawowe zasady SEO

Od kilku lat obserwujemy intensywny rozwój branży e-commerce. Coraz więcej osób ceniących sobie wygodę woli robić zakupy w e-sklepach niż punktach stacjonarnych. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na bycie widocznym w sieci i tym samym przyciągnięcie potencjalnych klientów jest pozycjonowanie strony www naszego sklepu – jak to zrobić? Na co uważać i jakich błędów unikać przygotowując strategię?

marketing internetowy
2019-02-05

Czy warto inwestować w marketing internetowy, prowadząc e-biznes?

Właściciele e-biznesów, przede wszystkim sklepów, prowadzących sprzedaż zdalną, często zastanawiają się, czy warto podjąć współpracę z agencją marketingu internetowego, czy inwestowanie pieniędzy w tego typu działania ma sens. Co obejmuje e-marketing? Jakie są jego wady i zalety?

Masz pytanie?

Napisz lub zadzwoń do Nas

* - wymagane