Baza wiedzy

trendy w pozycjonowaniu 2019
2018-12-13

Trendy w pozycjonowaniu stron, które zapewnią Ci sukces w 2019 roku

Niedawno pisaliśmy o trendach w pozycjonowaniu stron internetowych, które były sekretem sukcesu w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Czas skupić się na tych, które przyniosą efekty w nadchodzącym 2019 roku! SEO w noworocznej odsłonie z pewnością nie zdziwi specjalistów z branży, którzy już od kilku tygodni przygotowują swoje witryny. Na co zwrócić uwagę? Które z trendów są warte Twojej uwagi? Podpowiadamy!

marketing internetowy historia
2018-12-10

Marketing internetowy - historia. Jak sieć podbiła świat reklamy?

Marketing internetowy daje markom setki możliwości osiągnięcia sukcesu w świecie online. Jak wyglądały jego początki? Kiedy zdano sobie sprawę, że sieć jest idealnym miejscem do prowadzenia działań reklamowych? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótką historię e-marketingu!

marketing internetowy
2018-11-13

Najlepsze narzędzia marketingu internetowego

Marketing internetowy obejmuje działania, których celem jest przede wszystkim promocja produktów i usług, wprowadzenie ich na rynek czy po prostu zwiększenie świadomości marki. Wszystko dzieje się w świecie online. Dlaczego więc nie skorzystać z mocy internetu i nie ułatwić sobie codziennej pracy? Przygotowaliśmy dla Ciebie jedne z najlepszych narzędzi e-marketingu, wśród których nie zabrakło i tych darmowych, i płatnych. Dzięki nim komunikacja w Twojej firmie stanie się łatwiejsza, będziesz na bieżąco z działaniami konkurencji, a tworzenie angażujących treści nie sprawi żadnego problemu.

2018-11-13

Pozycjonowanie stron internetowych - najpopularniejsze trendy

Pozycjonowanie stron internetowych z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego! Dzięki odpowiednio zaplanowanym działaniom i wcielonym w życie strategiom możesz znaleźć się na jednych z pierwszych pozycji w wyszukiwaniach Google. Warto jednak śledzić obowiązujące trendy, aby dokładnie wiedzieć, co przyniesie w danym roku najlepsze efekty. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie czynności, o których warto pamiętać przy pozycjonowaniu stron internetowych.

google ads
2018-10-23

Google Ads - konkurencja dla tradycyjnego pozycjonowania?

Na wielu blogach branżowych eksperci polecają pozycjonowanie stron jako jeden z najlepszych sposobów na wyróżnienie się w wynikach wyszukiwania. Istnieje jeszcze inna, odrobinę łatwiejsza i mniej czasochłonna droga na znalezienie się na samym szczycie. Jest nią oczywiście Google Ads. Jednak wraz z możliwością osiągnięcia niemalże natychmiastowych efektów, wiąże się konieczność zapłaty za każdą kampanię. Czy warto przeznaczyć część firmowego budżetu na skorzystanie z systemu reklamowego?

Masz pytanie?

Napisz lub zadzwoń do Nas

* - wymagane